Közlemény

Collapse
No announcement yet.

͍zlések és pofonok ...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szerintem ez egy SZAKMAI FÓRUM. Nem csevej-csatorna. ELég gyorsan rájöttem, ( vagy lassan vagy éppen időben) hogy ez a fórum ALAPVETŐEN azoknak az embereknek szól (azért jött létre) akik sajátkezűleg építenek fel-ujjá egy vagy több veterán korú gépjárművet, a fórum ezen részén pedig Csepeleket-Pannóniákat.

    Ez a munka vagy megélhetés, (szerintem ezek vannak kevesebben) vagy hobbi szinten működik. És vagyunk egypáran (lehet hogy csak én egyedül) akik nem nagyon épitgetik azt az egy motort amit birtokolnak, de az üzembiztos üzemeltetéshez, - ÉS NEM VERSENYZÉSHEZ, mert az egy másik fórum szerűség - itt nagyon sok infóhoz juthatnak.

    ENNYI!!! MIndössze ennyi a fórum célja!!!

    Igen emberek vagyunk, akiknek az életének része a szex. De része a politika is, a gazdaság(pokitika) is, megélhetési gondok, család-gyerekek szintúgy. És még sorolhatnám.

    De EZEK NEM RÉSZEI ENNEK A FÓRUMNAK! erre szerintem könnyen rájön az, aki figyelmesen olvas.
    AZOK MÁS FÓRUMOK ALAPJAIT KÉPEZIK.

    Komment


      #17
      Sziasztok!

      Nem tudom igazából mi az alap történet és nem is érdekel!Én teljesen véletlenül találtam erre a fórumra!
      Miután fel regisztráltam körbe néztem miről is van szó!Valahol már le is írtam,hogy ez fantasztikus fórum és dicsértem,másoknak is ajánlottam!Ezt is le írtam már valahol,hogy a Magyar nyelvnek van egy olyan sajátossága,hogy simán félre lehet érteni dolgokat és nagyon szépen lehet vele játszogatni!Itt már csak az a kérdés hogy kinek mi az alpáriság?A szó játék vagy az hogy ki is mondja?Számomra az a furcsa,hogy miért a régi tagok döntenek úgy hogy tovább lépnek?Miért nem azok az új emberkék vagy azok az emberkék lépnek tovább,a helyet hogy hozzá szólnának bár mihez is?Ez az én véleményem pár nap után!Elég sokat töltöm itt az időm!Miért mert jól érzem magam és igazából úgy vettem észre nincsenek korlátok!De ezek szerint vannak,és a motorozás én úgy tudom nem erről szól hanem a szabadságról!
      Mondom én bringásként és autósként!

      Üdv
      Horusz22
      Utoljára szerkesztve a következő által: Horusz22; 2013 jan. 11, 13:17.

      Komment


        #18
        Horusz22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        mi az alap történet és nem is érdekel
        először én sem tudtam, de visszaolvasva csak ezt a topikot is, érthető, mi történt.

        Komment


          #19
          TLF65 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          visszaolvasva csak ezt a topikot is, érthető, mi történt.
          Visszaolvastam,de számomra ez már csak a végkifejlet!Egy döntés hozatal!
          Bárhova is,bár melyik fórumra felregisztrál valaki mindenhol meg található ez a fajta viselkedés!
          És van egy olyan is ahova Én személy szerint soha nem fogok fel regisztrál és az a f''''boock!
          Ott aztán a legalja van!!

          Üdv
          Horusz22

          Komment


            #20
            Horusz22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            a motorozás én úgy tudom nem erről szól hanem a szabadságról
            Nem kotekedeskent, de nem ertek veled egyet. motorozas kozben is vannak korlatok lasd KRESZ! amit illik betartani! Ha ez nem megy inkabb ne kozlekedj! ha sikerul vele egyutt elni motorozhatsz a tobbiekkel. A szabadsag erzes az amikor suhansz az uton az altalad imadott motorral, csak magad vagy te iranyitasz. DE ezalatt is betartod a KRESZ-t. Te dontesed tudsz kozlekedni masokkal egyutt vagy sem..... akarcsak a forum: Szabalyozva van!
            Utoljára szerkesztve a következő által: littleszpett; 2013 jan. 11, 19:26. Oka: kiegeszites

            Komment


              #21
              Úgy érzem hogy szeretnék reagálni az egészre annyit, hogy ÉN is sokszor olvastam azokat a "bizonyos" hsz-eket, nem izgatott fel, lelki sérülést sem szenvedtem tőle, de ott van az igazság megfogva, hogy ez egy szakmai fórum, nem társkereső stb. Ennyi az én véleményem, ha tetszik ha nem.

              Komment


                #22
                Horusz22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                És van egy olyan is ahova Én személy szerint soha nem fogok fel regisztrál és az a f''''boock!
                Ott aztán a legalja van!!
                Pedig van az oldalnak Facebook oldala is
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  #23
                  littleszpett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  motorozas kozben is vannak korlatok lasd KRESZ! amit illik betartani! Ha ez nem megy inkabb ne kozlekedj! ha sikerul vele egyutt elni motorozhatsz a tobbiekkel. A szabadsag erzes az amikor suhansz az uton az altalad imadott motorral, csak magad vagy te iranyitasz. DE ezalatt is betartod a KRESZ-t. Te donteses tudsz kozlekedni masokkal egyutt vagy sem...
                  Ezzel teljes mértékben egyet értek!Én nem a közlekedési szabályokra vonatkoztattam!
                  Azzal is egyet értek hogy ez egy szakmai fórum!
                  De szerintem ezen nem is érdemes lovagolni!Vannak dolgok amiken órákig lehet vitatkozni,de szerintem nem érdemes és igazából ez a téma se ide való,de én csak azt szerettem volna sugallni,hogy aki igazán fórumozik az fog találkozni ilyenekkel akár tetszik neki akár nem!Én a magam részéről ezt le is zártam!

                  Üdv
                  Horusz22




                  wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Pedig van az oldalnak Facebook oldala is
                  Ebből is látszik hogy nem vagyok fent az oldalon!Mert nem tudtam róla!
                  Tudom ez nem kifogás!

                  Komment


                    #24
                    Üdv !Elolvasván ezt a pár hozzászólást, rá kellett jönnöm hogy volt egy ilyen szitu-mégpedig a lopott motor,kolléga, orgazda, eladom,eset. Akkor is a semmiről vitatkoztunk.Emberek, mindig nem lehet rizst enni néha jó a bab is.Néha bejön a pancsi lámpafej mellett más is .És?Legyen egy kódol topik ahol csak az altesti vérbőséget tomboljuk ki.Nem homokozó azt már elk....ok.No had lássam az arcokat.

                    Komment


                      #25
                      Oly sokan oly sok mindent írtatok már, de egy dolgot szeretnék hozzátenni, mert talán a honlap gazdái, szerénységből vagy udvariasságból úgy látom még nem tették meg vagy inkább csak nem elég hangsúlyosan tették.

                      Itt szinte mindenki úgy tekinti, hogy ez a honlap van, létezik és milyen jó, hogy lehet írogatni. Gondoljatok bele egy kicsit, hogy ez egy magán honlap. Magánemberek fejlesztik a szabadidejüket és pénzüket rááldozva. Nincsenek mögötte pénzes befektetők és lám, mégis milyen jó, hogy mégsem ugranak fel minden másodpercben zavaró reklámok.

                      A veteránozás úgy látom sok embernek nem a villogásról, hanem a munka szeretetéről és megbecsüléséről szól. Arra kérnék mindenkit, aki fogékony rá, hogy becsüljük meg a fórum mögött levő temérdek munkát és erőfeszítést, és sértődés és értetlenkedés helyett, hogy ApaE-t idézzem, alkalmazkodjunk a házigazda szokásaihoz. Nem hiszem, hogy nagy kérés.

                      Tisztelettel,
                      UK
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        #26
                        Szerintem is illik alkalmazkodni a "gazda" szokásaihoz, ha az vendégül lát bennünket.
                        Egy két poén belefér, de amikor csak arról szól jópár topik az már bosszantó.
                        Meglehetett volna oldani oly módon a "humorizálást", hogy senkit ne zavarjon.
                        Erre való a CHAT.
                        Sok ingyenesen használható program van, nincs nyoma az interneten, sem a fórumon.




                        Hozzátenném, hogy más fórumokon símán kitörlik azt a hozzászólást amely nem tetszik a moderátornak, itt pedig finoman adták tudtára egyeseknek, hogy mit nem illik.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2013 jan. 11, 19:29. Oka: Szóismétlések törlése

                        Komment


                          #27
                          Horusz22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én nem a közlekedési szabályokra vonatkoztattam!
                          A kozlekedesi peldaval akartam szemleltetni hogy a forum alapjaban hogy mukodik (hozzateszem szerintem).

                          UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          alkalmazkodjunk a házigazda szokásaihoz.
                          ez igy mukodik, en igy latom jonak ,de az allaspontommal senki nem koteles egyeterteni.
                          Utoljára szerkesztve a következő által: littleszpett; 2013 jan. 11, 17:32.

                          Komment


                            #28
                            Ne mond már hogy te vaskalaposan betartod a kressz-t,Minden táblát ,meg egyebet,Senki nem tartja be nincs olyan ember.Nincs.És aki mégis betartaná ..hát nem tudom.

                            Komment


                              #29
                              UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Oly sokan oly sok mindent írtatok már, de egy dolgot szeretnék hozzátenni, mert talán a honlap gazdái, szerénységből vagy udvariasságból úgy látom még nem tették meg vagy inkább csak nem elég hangsúlyosan tették.

                              Itt szinte mindenki úgy tekinti, hogy ez a honlap van, létezik és milyen jó, hogy lehet írogatni. Gondoljatok bele egy kicsit, hogy ez egy magán honlap. Magánemberek fejlesztik a szabadidejüket és pénzüket rááldozva. Nincsenek mögötte pénzes befektetők és lám, mégis milyen jó, hogy mégsem ugranak fel minden másodpercben zavaró reklámok.

                              A veteránozás úgy látom sok embernek nem a villogásról, hanem a munka szeretetéről és megbecsüléséről szól. Arra kérnék mindenkit, aki fogékony rá, hogy becsüljük meg a fórum mögött levő temérdek munkát és erőfeszítést, és sértődés és értetlenkedés helyett, hogy ApaE-t idézzem, alkalmazkodjunk a házigazda szokásaihoz. Nem hiszem, hogy nagy kérés.
                              Én ezzel a véleménnyel teljesen egyet értek!


                              nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              És aki mégis betartaná ..hát nem tudom.
                              Aki ezt be tartja vagy meg próbálja be tartani azt le is túrják az útról!

                              Komment


                                #30
                                Hasonlóan két fórumtárdhoz én is már csak olvasója leszek ezen fórumnak, hisz én okoztam a galibát, mindig rosszkor szóltam roszat! Bocsánatot kérek mindenkitől, akit megbántottam ezzel.
                                További sikeres fórumozást mindenkinek!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X